Osuszanie budynków Pyskowice

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Pyskowice

Kiedy dopadnie Cię problem zalania, wilgoci. Kiedy potrzebujesz przyśpieszyć prace budowlane i osuszyć tynki, wylewki, stropy. Kiedy chcesz doprowadzić do wtórnego stanu starą kamienicę, która kilka lat stoi podmokła i zalana.

Wybierz Dezynfeusza! Zadzwoń do Nas, ustal termin! Dezynfeusz to firmy, która zna się na sprawie i rzeczy; firma, która profesjonalnie podchodzi do sprawy; firma, która posiada nie tylko najnowocześniejszym sprzęt, ale także najlepszą kadrę w Twojej okolicy.

Poniższą ofertę kierujemy do województwa śląskiego, a dokładnie do mieszkańców Pyskowic!

Zalanie i wilgoć to problem powszechnie znany każdemu z Was i zapewne wielu z Nas miała już z nimi styczność. Wystarczy awaria, ulewne deszcze i problem tworzy się w rzeczywistości sam. Źle wykonana izolacja cieplna budynku lub jej całkowity brak prowadzą do powstania mostków termicznych poprzez, które tworzy się wilgoć w Waszych domach. Każda z wymienionych powyższych sytuacji powoduje, że problem tworzy się błyskawicznie. Niestety zalanie i wilgoć prowadzą do dużo poważniejszych, a także dużo droższych w usunięciu konsekwencji. Do najpoważniejszych konsekwencji zaliczamy osłabienie konstrukcji technicznej budynku, rozprzestrzenianie się grzyba i pleśni, pogorszenie się stopniowo Twojego stanu zdrowia, opóźnienie prac budowlanych i związane z nimi kary umowne.

Kiedy trafisz na taki problem nie czekaj zbyt długo z podjęciem odpowiedniej decyzji. W takich przypadkach czas gra na Twoją niekorzyść!

Kim jesteśmy? Czyli kilka informacji na temat naszej firmy. Firma Dezynfeusz działa na terenie Polski wiele lat, w tym czasie wyszkoliliśmy i podnosiliśmy kwalifikacje swoich pracowników, aby móc poszerzyć swoją działalność na kolejne miasta naszego kraju. Od dziś działamy w Pyskowicach, dlatego nie musisz dłużej szukać, po prostu zadzwoń i zarezerwuj swój własny indywidualny termin! Posiadamy i pracujemy na  najnowszym sprzęcie, a do tego przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa. Przyjeżdżamy na miejsce, dokonujemy rozpoznania, dobieramy ilość sprzętu do sytuacji i wielkości problemu, wykonujemy osuszanie. Jesteśmy sporą ekipą, także jesteśmy elastyczni dlatego nasza współpraca odbywa się zarówno na szczeblu klienta indywidualnego oraz klienta firmowego, dlatego też odpowiednio dobieramy zapotrzebowanie do potrzeb odpowiedniego klienta.

Jeżeli Cię przekonaliśmy i jesteś zdecydowany to bardzo nas cieszy – teraz tylko umów się na wizytę, a na pewno nie będziesz żałować!

Ważny komunikat! W obecnych czasach pandemii koronawirusa pracujemy w najostrzejszych zasadach bezpieczeństwa. Pracujemy w specjalistycznych ubraniach, w zmniejszonych zespołach dwuosobowych, a po zakończeniu prac dokonujemy ozonowania, które likwidują wirusy i bakterie z otoczenia.

Postaw na Dezynfeusza dołącz do zadowolonych klientów naszej firmy i ciesz się suchością w swoich czterech ścianach!

Dezynfeusz likwiduje, nie maskuje!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice