Osuszanie budynków Myszków

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Myszków

Mieszkańcu Myszkowa firma Dezynfeusz kieruje dziś ofertę osuszania budynków właśnie w Twoim mieście! Dlatego jeżeli walczysz z wilgocią lub zalaniem bądź chcesz zlikwidować wilgoć z podmokłego budynku koniecznie się z nami skontaktuj! Nie zwlekaj – czas ucieka – terminy znikają!

Kilka słów o samym problemie wilgoci i zalań!

Jak dobrze wiadomo każdemu człowiekowi na ziemi, zarówno wilgoć i zalanie wiążą się z nadmiarem wody w danym otoczeniu/pomieszczeniu. Przekroczenie norm wilgoci, nadmierne opady deszczu powodują, że powstaje większość naszych problemów. Niestety sama w sobie wilgoć nie jest tak dużym problemem jak konsekwencje, które występują nie usuwając jej lub zwyczajnie lekceważąc. Do takich konsekwencji zalicza się osłabienie konstrukcji technicznej budynku, pojawienie się oraz rozprzestrzenianie grzyba i pleśni, a co najważniejsze pogarsza się Twój stan zdrowia. W przypadku budowania domu lub doprowadzenia już istniejącego budynku do wtórnego użytku, długotrwała wilgoć prowadzi do opóźnień i związanych z nimi kosztami wynikającymi z kar umownych.

Możesz zadbać o swoją przyszłość już dziś zadzwoń, a my zlikwidujemy Twój problem w mgnieniu oka!

Poznaj nas – krótko na temat naszej firmy?

Odpowiedź jest prosta – Dezynfeusz. Firma, która oferuje usługi osuszania budynków na szeroką skalę. Dzięki nabytemu doświadczeniu mogliśmy pozwolić sobie na poszerzenie swojej działalności o kolejne miasto jakim jest Myszków. Na swoim wyposażeniu posiadamy najlepsze osuszacze, które zlikwidują wilgoć z każdego pomieszczenia bez wyjątku i wielkości. Współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami, likwidując tym samym wilgoć nie tylko z małych pomieszczeń czy lokali; usuwamy wilgoć z całych starych podmokłych budynków, kamienic. Dajemy takim budynkom możliwość drugiego życia. Przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa. Kiedy przyjeżdżamy do klienta robimy rozpoznanie i dobieramy ilość sprzętu do sytuacji. Tak aby nasza praca była 100% skuteczna, a przede wszystkim, aby trwała jak najkrócej. Dla Nas liczy się Twój czas i satysfakcja!

UWAGA! W dobie pandemii koronawirusa pracujemy w ograniczonych zespołach dwuosobowych. Zachowujemy wszystkie standardy bezpieczeństwa, pracujemy w specjalistycznych strojach. Kiedy skończymy pracę przeprowadzamy ozonowanie, które likwiduje wirusy oraz bakterie z otoczenia.

Wybierz Dezynfeusza, a nie będziesz żałować podjętej decyzji! Wystarczy tylko, że zadzwonisz i zamówisz wizytę! Jesteśmy do Twojej dyspozycji i dojedziemy do każdego zakątka Myszkowa!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice