Osuszanie budynków Bochnia

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Bochnia

Kiedy dopadnie Cię problem zalania, wilgoci. Kiedy potrzebujesz przyśpieszyć prace budowlane i osuszyć tynki, wylewki. Kiedy chcesz doprowadzić do stanu używalności starą kamienicę, która kilka lat stoi podmokła i zalana.

Zadzwoń do Dezynfeusza! Firmy, która zna się na sprawie i rzeczy; firmie, która profesjonalnie podchodzi do sprawy; firmy, która posiada nie tylko najnowocześniejszym sprzęt, ale także najlepszą kadrę.

Oferta skierowana do województwa małopolskiego, a dokładnie do mieszkańców Bochni!

Zalanie i wilgoć to problem powszechnie znany. Wystarczy awaria, ulewne deszcze i problem tworzy się sam. Źle wykonana izolacja cieplna budynku prowadzi do powstania mostków termicznych. Każda z powyższych sytuacji powoduje, że problem tworzy się w mgnieniu oka. Niestety zalanie i wilgoć prowadza do poważniejszych i dużo droższych w usunięciu konsekwencji. Zaliczamy do nich osłabienie konstrukcji technicznej budynku, rozprzestrzenianie się grzyba i pleśni, pogarsza się stopniowo Twój stan zdrowia.

Nie czekaj długo z podjęciem decyzji. Usuń problem niż przerodzi się w następny!

Kim jesteśmy? Czyli kilka słów o nas samych. Firma Dezynfeusz działa na terenie Polski wiele lat, w tym czasie wyszkoliliśmy i podnosiliśmy kwalifikacje swoich pracowników, aby móc poszerzyć swoją działalność na kolejne miasta. Od dziś działamy w Bochni, dlatego nie zwlekaj zadzwoń! Posiadamy najnowszy sprzęt i przestrzegamy wszelkich zasad BHP. Przyjeżdżamy na miejsce, dokonujemy oględzin, dobieramy ilość sprzętu do sytuacji i wielkości problemu. Pracujemy na szeroką skale i współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami.

Zdecydowany? Super – umów się na wizytę, a na pewno nie pożałujesz!

Ważny komunikat! W obecnych czasach pandemii koronawirusa pracujemy w najostrzejszych zasadach bezpieczeństwa. Pracujemy w specjalistycznych ubraniach, a po zakończeniu prac dokonujemy ozonowania, które likwidują wirusy i bakterie z otoczenia.

Postaw na Dezynfeusza dołącz do zadowolonych klientów naszej firmy i ciesz się suchością w swoich czterech ścianach!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice