Osuszanie budynków Limanowa

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Limanowa

Mieszkasz w Limanowej, dobrze się składa to do Ciebie kierujemy dziś swoją ofertę osuszania budynków oraz likwidacji wilgoci! Zostań z nami i poznaj naszą ofertę – na prawdę warto!

Usuwamy wilgoć z wszelkich pomieszczeń małych i dużych, starych i nowych, istniejących i nowo powstających czyli z każdej powierzchni, która ma problem z wilgocią i zalaniem. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Kilka słów o naszej firmie? Dezynfeusz firma z wieloletnim stażem w tematyce osuszania. Działamy na terenie prawie całej Polski, od dziś działamy również w województwie małopolskim, a konkretnie w Limanowej. W swoich szeregach posiadamy najlepiej wyszkoloną kadrę w kraju, a na wyposażeniu posiadamy najlepszy sprzęt. Dzięki sporej kadrze współpracujemy z klientem indywidualnym oraz biznesowym. Dlatego bez względu jaki jest problem i kto go posiada działamy w mgnieniu oka. Dojeżdżamy na miejsce pracy, przeprowadzamy rozpoznanie i dobieramy ilość sprzętu do powierzchni oraz wielkości problemu. Przestrzegamy zasad bezpieczeństwa.

Zalanie i wilgoć problem z pozoru wszystkim dobrze znany. Zgadza się praktycznie każdy z nas wie jak powstaje wilgoć lub zalanie. Najgorzej jednak kiedy problem dotyka nas bezpośrednio. Jak wiadomo wystarczy zła pogoda, ulewne deszcze, awarie mechaniczne rur, zaworów itp, mostki termiczne; to w rzeczywistości namiastka. Często konsekwencje jakie przynoszą są dużo gorsze. Twoje prace się opóźniają, terminy gonią, a dodatkowo osłabia się konstrukcja techniczna budynku, wychodzi grzyb i pleśń, pogarsza się Twój stan zdrowia.

Warto zadbać o swoje interesy, o swój dobytek! My skutecznie likwidujemy problem, a nie maskujemy go!

Ważne! W obecnych czasach panującego koronawirusa pracujemy w zaostrzonym rygorze sanepidarnym. Pracujemy w specjalistycznych strojach oraz ograniczonych zespołach dwuosobowych. Na zakończenie prac dokonujemy ozonowania, które likwiduje wirusy i bakterie z otoczenia!

Zadzwoń i dołącz do grona zadowolonych klientów naszej firmy! Postaw na Dezynfeusza mieszkańcu Limanowej!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice