Osuszanie budynków Zdzieszowice

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Zdzieszowice

Problem zalania lub wilgoci masz – zadzwoń po Dezynfeusza! Firmę, która specjalizuje się w skutecznym usuwaniu problemu i ich skutków.

Działamy na terenie Zdzieszowic – nie zwlekaj dłużej podejmij decyzję już dziś, nie pozwól żeby ten problem Cię przerósł, a koszta przekroczyły budżet!

UWAGA! Ważny komunikat! W czasach pandemii koronawirusa działamy w specjalnych zmniejszonych do dwóch osób grupach, które pracują w specjalistycznych strojach, przestrzegając wszelkich zasad bezpieczeństwa. Kiedy ekipa zakończy pracę dokonuje dodatkowo ozonowania czyli likwidacji wirusów i bakterii z Twojego otoczenia!

Zacznijmy jednak od początku czyli jak dochodzi do problemu zalania i wilgoci?
Otóż, aby doszło do powyższych sytuacji wystarczy kilka wręcz banalnych skutków, które powodują zalanie i wilgoć. Należą do nich:

  • zła pogoda – ulewne deszcze, powódź;
  • awarie rur, zaworów, kaloryferów etc.;
  • zła izolacja cieplna lub jej brak, która powoduje wytworzenie się mostków termicznych;

Kiedy jednak problem zalania nas dopadnie, należny szybko go likwidować, ponieważ konsekwencje jakie za sobą niosą są dużo gorsze. Zaliczamy do nich:

  • osłabienie konstrukcji technicznej budynku;
  • opóźnienie prac budowlanych i związane z nimi koszta kar umownych;
  • wytworzenie się grzyba i pleśni, które prowadzą do chorób;
  • spadek Twojej odporności, podupadasz na zdrowiu fizycznym oraz psychicznym;

Dbaj o swoje zdrowie i przybytek, wybieraj mądrze!

Kilka słów o tym kim jesteśmy? Gdyż warto wiedzieć z kim będziesz współpracować! Dezynfeusz firma z wieloletnim stażem w dziedzinie osuszania. Działamy na terenie całej Polski, także w województwie opolskim, a dziś jak już wspomnieliśmy jesteśmy w Zdzieszowicach. Posiadamy najlepiej wyszkoloną kadrę w kraju, na wyposażeniu posiadamy najlepszy sprzęt. Bez względu jaki jest problem i kto go posiada działamy w mgnieniu oka. Dojeżdżamy na miejsce, przeprowadzamy rekonesans i dobieramy ilość sprzętu do powierzchni oraz wielkości problemu. Działamy szybko i skutecznie, przestrzegając przy tym wszelkich zasad bezpieczeństwa. Nasi pracownicy to ludzie z pasją oraz gotowi do niesienia pomocy innym, dla nich praca to przyjemność! Zwłaszcza jeżeli widujemy zadowolone twarze naszych klientów!

Jesteśmy elastyczni dlatego śmiało współpracujemy z klientem indywidualnym oraz firmami. Usuwamy wilgoć na szeroką skalę. Co to oznacza dla Ciebie? Likwidujemy wilgoć i zalanie zarówno z małych pomieszczeń typu piwnica, biuro; jak również z całych budynków, kamienic, które mają swoje lata ale przez szereg komplikacji stały się podmokłe i niezdolne do użytku, a dziś dzięki nam zyskają drugą szansę. Dzięki temu czekamy na Twoją inicjatywę – teraz Twój ruch!

Dezynfeusz 100% skuteczności, 100% bezpieczeństwa ze 100% gwarancją zadowolenia!

 

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice