Osuszanie budynków Brzesko

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Brzesko

Mieszkańcy Brzeska dziś do Was kierujemy ofertę osuszania budynków oraz wszelkich pomieszczeń mieszkalnych! Zostań z nami i poznaj naszą ofertą na pewno nie pożałujesz! Z nami możesz tylko zyskać!

Usuwamy wilgoć z pomieszczeń małych i dużych, starych i nowych, istniejących i nowo powstających czyli z każdej powierzchni, która ma problem z wilgocią i zalaniem. 

Poznajmy kilka konkretów, bo po to tutaj jesteś!

Na początek kilka słów o tym kim jesteśmy? Gdyż dobrze wiedzieć z kim będziesz miał do czynienia! Dezynfeusz firma z wieloletnim stażem w dziedzinie osuszania. Działamy na terenie całej Polski, również w województwie małopolskim, a konkretnie w Brzesku. Posiadamy najlepiej wyszkoloną kadrę w mieście, na wyposażeniu posiadamy najlepszy sprzęt. Dzięki dużej kadrze współpracujemy z klientem indywidualnym oraz biznesowym. Każdy problem likwidujemy w mgnieniu oka. Dojeżdżamy na miejsce, przeprowadzamy rozpoznanie i dobieramy ilość sprzętu do powierzchni oraz zaistniałej sytuacji. Działamy szybko i skutecznie, przestrzegając przy tym wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Króciutko o problemie zalania i wilgoci. Wystarczy zła pogoda; żmudne,ulewne deszcze prowadzące do powodzi; awarie mechaniczne rur, zaworów itp., mostki termiczne. W rzeczywistości są tylko namiastką problemów oraz dalszych konsekwencji. Zalanie i wilgoć – głównie ta lekceważona powodują, że Twoje problemy zwłaszcza te związane z pracami budowlanymi się opóźniają, a przez to piętrzą się terminy.

Źle osuszone budynki i pomieszczenia, długotrwała wilgoć prowadzą do poważnych konsekwencji jakimi są:

  • osłabiona konstrukcja techniczna budynku,
  • wytworzenie się, a także rozprzestrzeniania się grzyba i pleśni,
  • osłabienia Twojego stanu zdrowia.

Nie lekceważ problemu zalania i wilgoci! My likwidujemy problem, a Ty masz suche i zdrowe mieszkanie, dom, biuro itp.

Warto na nas postawić! Zaufaj nam!

Ważne! W obecnych czasach panującego koronawirusa pracujemy w zaostrzonym rygorze sanepidarnym. Pracujemy w specjalistycznych strojach oraz ograniczonych zespołach dwuosobowych. Na zakończenie prac dokonujemy ozonowania, które likwiduje wirusy i bakterie z otoczenia! Wszystko 100% bezpiecznie i 100% skutecznie!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice